Главная > Новини / Історія та суспільство > Круглий стіл у НСЖУ: Повернути здоров'я нашим воїнам
Круглий стіл у НСЖУ: Повернути здоров'я нашим воїнам25-12-2022, 12:00 |
«Повернути здоров'я нашим воїнам» – таким закликом відкрив засідання круглого столу голова правління Одеської регіональної організації НСЖУ, заслужений журналіст України, член НСПУ Юрій Работін: "Серед присутніх сьогодні є: Наталія Делієва - військова волонтерка, Олександр Орлов – польський журналіст, Анатолій Кшевинський – журналіст журналу «Інновації та інвестиції», Любов Рогатинська – громадський діяч, здійснює координацію з містами та землями Німеччини щодо допомоги Україні, та звичайно ж друг Спілки Журналістів Володимир Степанович Марченко, який розробив усі ці технології допомагали і сьогодні допомагають людям".
«Це велика сума і мені приємно, що той проект про Тараса Григоровича Шевченка, який ми представляли на Одеській кіностудії всім нашим журналістам у рамках Всеукраїнського конкурсу «Українська мова – мова єднання», сьогодні перебуває у номінації Національної премії імені Тараса Шевченка. Заздалегідь забігати не варто, але я впевнений, що ваш проект гідний цієї поважної премії, тим більше, що його презентували в Канаді», - зазначив Юрій Работін.
«Мені дуже цікаво побувати на цьому круглому столі і почути про ці прилади. Чому? Тому що я як військова волонтерка, яка багато допомагає армії і допомагаю напряму. Я не раз бувала на передовій та бачила в яких жахливих умовах перебувають наші військові, я вже не говорю про поранення, мовчу про те, що з ними відбувається на полі бою, алея бачила як вони живуть щодня, як вони знаходяться в бліндажах, окопах, землянках, на чому вони сплять і я розумію, що коли вони повернуться додому навіть не ушкодженими ні де вони все одно здоровими не будуть. Тому такі прилади, які за рахунок нових технологій зможуть активізувати імунну систему, провести фізіотерапевтичні заходи з мінімальним застосуванням ліків, відновити організм. Тому мені цікаво про це дізнатися і зараз із вами просувати ці прогресивні методи лікування. Це дуже потрібно я розповсюджуватиму цю інформацію серед військових, у госпіталях з якими ми працюємо. Може потрібно привезти частину з представлених приладів у госпіталь і він поверне здоров'я, а може і іноді життя пацієнтам. Тим більше, що я бачила багато військових з не бойовими вадами, вони хворіють від тих умів у яких вони знаходяться. Перед початком заходу мені дещо продемонстрували, у мене склалося приємне враження від цих виноходів, дякую, що ви цим займаєтеся і ми разом все це просуватимемо», - зазначила військова волонтерка та громадський діяч Наталя Делієва.
«Після розмови з міністром оборони у 2018 році, я отримав дозвіл працювати зі своїм обладнанням на базі фізіотерапевтичного відділення Одеського військового шпиталю і вже з жовтня ми розпочали свою роботу разом із Князєвим Володимиром Аркадійовичем, він тоді очолював тоді фізіотерапевтичне відділення. Ми домовилися так, що я беру на реабілітацію лише пацієнтів, від яких відмовилася офіційна медицина. І ми досягли позитивних результатів», – розповів Володимир Марченко.
«військові отримують медичну допомогу, а далі все залежить від тяжкості стану, реабілітація потерпілих воїнів дуже потрібна, хоча і знаходиться на етапі розвитку, це нагальне питання яке знаходиться на контролі міністерства. Більше того, медичні заклади мають змогу отримувати кошти від Національної служби здоров'я України і якщо укладені контракти відповідають умовам, то дана тема повинна розвиватися».
Вернуться назад |