Інформація до новини
4-12-2014, 16:24

Коли припинять спонтанні вимкнення електрики

Категорія: Новини

У нас з'явився канал в Telegram, в якому ми будемо ділитися з Вами новинами

Участь у селекторній нараді взяли також фахівці Міненерговугілля України, НЕК «Укренерго», керівники облдержадміністрацій та м. Києва, інформує прес-служба Міненерго.
Демчишин поінформував про ситуацію з енергопостачанням та порекомендував терміново вирішити питання щодо зменшення споживання електроенергії на 15% ключовими споживачами з 17:00 до 21:00.
«Хотів би звернутися до областей з проханням серйозніше поставитися до встановлених лімітів споживання електроенергії, які останніми днями значно перевищено», – сказав міністр.
На його думку, неправильно застосовувати якісь директивні методи.
«Якщо ми діятимемо спільно, якщо самі відшукаємо можливості зниження споживання, цю ситуацію вдасться врегулювати вже найближчим часом», – зазначив міністр.
«Якщо обмеження становитиме 15%, ми побачимо, що спокійно проходимо період пікових навантажень, негайно буде надіслано звернення до НЕК «Укренерго» про припинення вимкнень», – пообіцяв міністр.
Також Демчишин запропонував підприємствам здійснити перехід на роботу в нічний час.
Голова НЕК «Укренерго» К. Ущаповський наголосив, що ситуація виникла вкрай складна. Спричинили її, за його словами, дефіцит вугілля на ТЕС України, руйнування електричних мереж та транспортної інфраструктури внаслідок терористичних дій у Донецькій і Луганській областях, низька водність річок України, яка має найнижчий показник за останні 45 років, а також зниження середньодобової температури повітря понад норму (середньомісячна температура, відповідно до спостережень, – 1,7 градуса, а в перші дні грудня – нижча за -8 градусів). К. Ущаповський наголосив, що в цих умовах і підприємствам, і населенню необхідно зменшувати споживання задля недопущення розбалансування роботи енергосистеми України.
Представники областей повідомили про вжиті заходи станом на 4 грудня для обмеження споживання електроенергії, підтвердили своє розуміння складності ситуації та готовність упроваджувати додаткові заходи з економії енергоресурсів. Зокрема, свої пропозиції надали під час наради представники Дніпропетровської, Харківської, Одеської, Запорізької, Київської областей та м. Києва.


Джерело: Вголос
Якщо ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.