Информация к новости
20-12-2014, 19:25

Ветераны настаивают на незамедлительной встрече с высшим руководством Украины

Категория: Новости

В ряде средств массовой информации сегодня опубликовано Открытое письмо в адрес Президента Украины, Верховной Рады и Кабмина с требованием безотлагательного проведения  встречи первых лиц государства с представителями наиболее массовых общественных организаций: Организации ветеранов Украины, Украинского Союза ветеранов Афганистана (воинов – интернационалистов) и Всеукраинской общественной организации инвалидов «Союз Чернобыль Украины». В письме, в частности,говорится (цитируем  языком оригинала – украинским):

«Серед ветеранів Великої Вітчизняної війни, війни в Афганістані, воїнів - інтернаціоналістів, ветеранів військової служби і праці, дітей війни, чорнобильців зростає занепокоєння у зв’язку з проголошеними органами влади намірами зруйнувати чинну систему соціального захисту вразливих верств українського населення. Вдячна соціальна Незалежна Держава Україна в складних політичних і економічних умовах встановила у якості компенсації для цих категорій справжніх патріотів соціальні гарантії, які закріплені Конституцією і законами України. Ветерани з розумінням ставилися до невеликого рівня цих гарантій, усвідомлюючи економічні можливості Держави. Натомість, останнім часом у публічних висловлюваннях високопосадовців суспільству нав’язується думка про те, що скасування зазначених соціальних гарантій є чи не єдиним способом врятувати країну від фінансово- економічної кризи».

«…Від імені цих людей вважаємо за необхідне нагадати про те, що вони в Україні є, вони ще живі і що завдяки їхнім зусиллям і їхньому подвигу є ви, є Україна і є сучасна Європа.

З метою запобігання фактичного геноциду наших співвітчизників пропонуємо Кабінету міністрів України і Верховній Раді України:

-відмовитися від намірів щодо скасування норм Конституції України, якими встановлені права і свободи громадян;

-будь - яке реформування у соціальної та інших сферах, які стосуються прав людини, здійснювати у суворій відповідності до вимог Конституції України, зокрема статті 22, якою забороняється будь - яке скорочення прав і свобод людини, у тому числі права на соціальний захист;

-з метою подальшого розвитку громадянського суспільства забезпечити широкий діалог з громадськістю, що було головною вимогою Майдану, посилити державну підтримку громадських організацій ветеранів і інвалідів, узгоджувати з ними будь - які кроки щодо змін у соціальній і медичній сферах, своєчасно надавати для обговорення і ознайомлення громадськості, всього населення України відповідні проекти законодавчих і нормативно - правових актів;

-відмовитися від переходу до т.з. "монетизації пільг”, оскілки Держава неспроможна забезпечити грошові виплати, еквівалентні встановленому законами України обсягу соціальних гарантій;

-врахувати зазначені вимоги і пропозиції наших організацій при підготовці і прийнятті Закону України " Про Державний бюджет України на 2015 рік”.

Вимагаємо прислухатися до нашого Звернення, оскільки здійснення анонсованих владою антинародних реформ неодмінно спровокує соціальний вибух у суспільстві».


Источник: odessit.ua
Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.