Інформація до новини
19-12-2022, 12:00

Творча зустріч Юрія Работіна

Категорія: Новини / Історія та суспільство


У нас з'явився канал в Telegram, в якому ми будемо ділитися з Вами новинами

 

 У музейно-виставковому комплексі ім. академіка В. П. Філатова Одеського інституту очних хвороб та тканинної терапії відбулася творча зустріч голови правління регіональної організації Національної Спілки журналістів України, заслуженого журналіста України, члена НСПУ Юрія Работіна.

 

«Я щиро вдячний Юрію Работіну, за те, що він двадцять чотири роки поспіль проводити конкурс коли Київ не зміг провести черговий 1999 року конкурс, не було фінансів, Юрій Анатолійович, Володимир Немітій, взяли цей конкурс на свої власні плечі. Двадцять третій завершено, двадцять четвертий розпочато. Людина постійно працює для нас для держави він завжди в роботі бо він і справді Работін! Дуже тішити, що він знайшов час для нас, прочитати сімнадцятого грудня вірші товариству. Якось на початку століття я запитав: Юрію Анатолійовичу, а скільки виразів були у відпустці? Він відповідав – жодного разу. Я дуже вам вдячний за все!», - розповів голова Спілки письменників Чернівців Василь Джуран


    У залі не залишилося вільних місць, люди підходили та підходили. А на сцені, на тлі пожовклого осіннього листя, червоніли гілки калини червоної, як крапельки крові, і горіла свічка. Горіла свічка — на згадку про всіх, хто був і пішов, але залишив яскраве світло у долі нашого народу.

«Ми разом Юрієм Анатолійовичем навчалися у Будівельному інституті, знайомі з 1984 року, співпрацюємо досі. Я вам скажу: Юрію Анатолійовичу сильна особистість, сильний керівник прекрасної організації спілки журналістів. Людина з великої літери! Не дивлячись на те що ми знайомі багато років – впевнений, найкращі роки у нас попереду», – наголосив депутат Одеської обласної ради Олексій Кобильников.


  Більшість присутніх виявилися старими друзями Юрія Анатолійовича, і це не випадково, адже за багато років своєї самовідданої роботи в Одесі та за її межами, важко зустріти людей, які не знають активного керівника спілки журналістів і не цінують його за прекрасні людські якості.


    Формальним приводом для зустрічі стала презентація свіжого випуску газети «Золотослів» присвячена творчим роботам, надісланим на Всеукраїнський конкурс «Українська мова – мова єднання» цього року. Зустріч старих друзів відкрив Юрій Роботін із невеликим вітальним словом, у якому окреслив основні віхи становлення всеукраїнського культурного конкурсу.  

 Між привітаннями друзів, які прийшли на творчу зустріч, Юрій Анатолійович, згадував про прожиті роки «про прожите і пережите» читав вірші, написані як у молодості, так і в зрілі роки, гості ділилися своїми спогадами та враженнями, дякували автору за прекрасні емоції, подаровані цією чудовою зустріччю.


 «Юрія Роботіна можна пов'язати з будь-яким громадським рухом, він один із тих, небагатьох людей, які завжди підставлять своє плече. І не важливо старий чи молодий, коли треба, він завжди приходить на допомогу. Ось і зараз волонтерська діяльність нашого фонду відбувається за підтримки НСЖУ. Це чарівне слово, де Робот там журналісти. Підтримка ЗМІ є дуже важливою для громадських працівників. Треба щоб про добрі справи знало, якнайбільше добрих людей, щоб вони могли до нас приєднатися», - розповіла артгалерист і громадський діяч Рита Колобова.


«Я працюю багато років із дітьми. Скоро Святий Миколай він приносить подарунки дітям, але не всі діти їх отримають, деякі вже в інших світах. Раніше я писала веселі дитячі вірші, сьогодні більше сумні. Але я вірю, що з Божою допомогою все налагодиться», -керівник дитячої студії «Балаганик» Надія Хохлова


«Про Юрія Роботина можна говорити дуже багато часу, але ми дійшли значного розуміння про Юрія Анатолійовича. Він досяг високого стану «Людина з великої літери». Спілка аристократів вітає її із сьогоднішньою культурною подією і вручає їй на згадку предмет Одеської культури. Це картина з видом на Оперний театр, авторства Наталії Романовської-Цицака», - поділився голова Міжнародної спілки аристократів Валерій Ціцак.


 

Ставши вже традиційним на заходах НСЖУ, виступив спеціальний гість Артур Суханов, який виконав свої нові пісні та деякі віршовані гумористичні твори.


  Вельмишановний Юрій Работін друг нашому музею, музейно-вистакового комплексу, зараз скажу чому вельмишановний. До мене зберігала цей музей вельмишановна Наталя Борисівна Коваленко, пам'ять про яку ми вшанували хвилиною мовчання і ще хвилиною пам'яті ми вшанували ще одного чоловіка, якого я прошу вас не забувати – це Омельченко Олексій Костянтинович. Цей чоловік поклав великих зусиль до того, щоб ми могли бути присутніми в цьому залі. Я хочу сказати, щоб багато людей доклали до цього зусиль, у тому числі Юрію Анатолійовичу Работіну, у нас все з ним все швидко виходити з його легкої руки», - підкреслила директор музейно-виставкового комплексу Інституту очних хвороб та тканинної терапії імені В.П. Філатова Юлія Вілхул


  Понад півтори години пролетіли для всіх непомітно, на згадку присутні зробили загальну фотографію. 

Галерея

prev
next
і ще фотографії ›Якщо ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.