Інформація до новини
27-03-2023, 10:00

В Одесі відбувся хакатон «Fresh AIR 2023»

Категорія: Новини / Історія та суспільство

У нас з'явився канал в Telegram, в якому ми будемо ділитися з Вами новинами

 

Актив Одеської регіональної організації Національної Спілки журналістів України та її Голова Юрій Работін завітали на офіційну церемонію закриття та нагородження переможців «Fresh AIR 2023», що відбулася 26 березня в Одесі в Premier Hotel Odesa. 

 «Fresh AIR 2023»  - це хакатон присвячений розробці креативних застосунків соціального напрямку. Проходив з 23 по 26 березня. У хакатоні приймали участь студенти технологічних спеціальностей університетів України, віком від 17 до 25 років. Хакатон був розділений на чотири секції:

Веб-сайт. Може, хочеш зробити веб-сайт для волонтерських організацій?

Чат-бот. Є авторський алгоритм для створення боту, що буде в реальному часі показувати наявність світла в будь-якому району міста?

Мобільний застосунок. З'явилась ідея щодо створення застосунку для комунікації людей між собою для надання допомоги?

Інший напрям. Хочеш прикрутити ChatGPT до застосунку? Чи зібрати робота у найкоротші терміни?

 Щиро привітали учасників форуму і побажали їм успіхів Борис Волошенков, Перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації та Микола  Семенішин, генерал поліції третього рангу.

Переможці поділили між собою призовий фонд: 20, 12 та 8 тисяч гривень за перше, друге те третє місце відповідно.

Участь приймали як окремі учасники, так і команди не більше  чотирьох участників.

Організатори заходу: Інститут штучного інтелекту та робототехніки Національного університету Одеська політехніка, благодійний фонд «Шляхетна справа» та Odesa IT Family. 

«Fresh AIR 2023» був організований Інститутом штучного інтелекту та робототехніки Національного університету «Одеська політехніка», який очолює кандидат технічних наук Михайло Лобачев у співпраці з благодійним фондом БФ Шляхетна справа Сергієм Шутовим та організацією Odesa IT-family, що об’єднує представників ІТ сфери південного регіону.

В рамках Всеукраїнського Форуму «Українська мова – мова єднання» цього року, дозвольте мені вручити Відзнаку нашого Форуму, враховуючи, що Сергій Шутов зі своїм Благодійним фондом «Шляхетна справа» був першим волонтером на Херсонщині, а я сам родом звідти, запевнюю, що на шпальтах газети Форуму «Золотослів» знайде відображення всіх шляхетних справ Сергія», - підкреслив Голова правління регіональної організації Національної Спілки журналістів України, заслужений журналіст України Юрій Работін

 

Голова Одеської РО НСЖУ Юрій Работін и Томас Сіллесен директор Akkerman group

Популярність штучного інтелекту зростає з неймовірною швидкістю.  Ви ж чули про ChatGPT? Чат-бот, який працює на мовній моделі штучного інтелекту GPT3.5. Він одразу набрав шаленої популярності, адже вміє відповідати максимально наближено до людської мови і розуміти свого співрозмовника. Це наше майбутнє! А ми хочемо стати вашими провідниками у нову реальність.

Галерея

prev
next
і ще фотографії ›Якщо ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або увійти на сайт під своїм ім'ям.