Информация к новости
18-03-2023, 16:00

Особовий склад ГФ «Гарпун» зустрівся з активом НСЖУ та підприємцями-благодійниками

Категория: Новости / История и общество


У нас появился канал в Telegram, в котором мы будем делиться с Вами новостями

 У прес-центрі Одеської регіональної організації Національної Спілки журналістів України особовий склад громадського формування «Гарпун» зустрівся з активом НСЖУ та підприємцями-благодійниками.

Зустріч почалась з вшанування хвилиною мовчання пам’яті загиблих в наслідок повномасштабної агресії РФ в Україні. 

 Голова Одеської регіональної організації Національної Спілки журналістів України Юрій Работін нагородив подяками від НСЖУ благодійників та волонтерів, серед яких: БФ «З Одесою в серці», компанія «SMILE FOOD», БФ «Добрий Лев» та інші. 

Відзначені благодійники в цей скрутний час системно допомагають ветеранам, вносячи свій вагомий вклад в перемогу України, - підкреслив Юрій Работін.


 Особовий склад громадського формування «Гарпун» налічує більше ніж триста співробітників. Підрозділ забезпечений форменим одягом зброєю, але не має соціальних гарантій та частково діє на громадських засадах.

 Командир підрозділу Валерій Романовський  зазначив, що підрозділ працює на сімдесяти шести поліцейських станціях разом із дільничними офіцерами Національної поліції і здійснюють обходи ділянок, що значно поліпшує правоохоронну ситуацію. На сьогоднішній день керівником міського управління Миколою Семенишиним відзначено нашу роботу як позитивну по зниженню злочинності за всіма напрямами. 

«Ми вважаємо що нам є до чого ще прагнути. Близько п'ятдесяти людей із нашого підрозділу вже воюють на фронтах. Так як наш підрозділ існує в основному на громадських засадах, то люба допомога дуже нам необхідна», - зазначив Валерій Романовський.

Зустріч продовжила приємна несподіванка - свої авторські пісні  виконала Віолетта Медведєва.

«Ми разом з нашими благодійниками, волонтерами, помічниками будемо і подальшому допомагати підрозділу громадського формування «Гарпун» - підвів підсумок зустрічі Голова Одеської регіональної організації Національної Спілки журналістів України Юрій Работін.

 

 
Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.