Информация к новости
9-06-2024, 10:00

У стінах Національний університет "Одеська юридична академія" відбулось урочисте нагородження журналістів з нагоди їх професійного свята

Категория: Новости / Видео

У нас появился канал в Telegram, в котором мы будем делиться с Вами новостями

 

У стінах Національний університет "Одеська юридична академія" відбулось урочисте нагородження журналістів з нагоди їх професійного свята. Від імені багатотисячного колективу Університету вітаю усіх представників засобів масової інформації та хочу подякувати за вашу важливу та відповідальну роботу!
Дорогі журналісти! Своїм професіоналізмом, виваженістю в підходах до висвітлення новин, своєю небайдужістю до того, що відбувається у країні, та прагненням змінити світ на краще ви заслуговуєте на велику повагу. Кожного дня ви обʼєктивно та оперативно інформуєте читатчів та глядачів про найважливіші події соціально-економічного, політичного та культурного життя нашої країни і рідної Одещини. Сьогодні, в умовах війни, ви є голосом Українського Народу у боротьбі за свободу та демократію.
Вже більше ніж 11 років факультет журналістики Національного університету «Одеська юридична академія» здійснює підготовку саме таких висококваліфікованих майстрів пера та слова. Більшість викладачів – вже практикуючі журналісти, які не лише передають студентам теоретичні знання, а й діляться власним практичним досвідом. А наші випускники працюють у провідних медіа-компаніях, у сфері телебачення, радіо та друкованої преси, а також інтернет-ЗМІ.
Бажаю вам сили духу та наснаги у вашій нелегкій справі! Зі святом вас! З Днем журналіста!Если вы обнаружили ошибку на этой странице, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter.

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.